Koolitusluba nr 5305HTM

    

  » Avaleht

  » Tööpakkumine

  » Kliendid meist

  » Kontakt


Foxkoolitus - kohustuslikule toiduhügieenikoolitusele spetsialiseerunud koolitusfirma. Ettevõte tegutseb Haridus- ja Teadusministeeriumi väljastatud koolitusloa nr 5305HTM alusel

Toiduhügieenikoolituse (rahvakeeli ka hügieeni koolitus, toidukäitleja koolitus, toiduhügieeni põhikursus jne) kohustuslikkus toidukäitleja töötajatele tuleneb toiduseadusest ning Euroopa Liidu määrusandlusest.

Tänaseks koolitame juba 43% kõikidest toidukäitlemis-ettevõtete (restoranid, baarid, suurköögid jms) töötajatest. 80% oma koolitustest viime läbi sisekoolitustena asutustes koha peal - omas keskkonnas ja enda valdkonna inimestest ümbritsetuna ollakse aktiivemad ning julgetakse valehäbita lektorile küsimusi esitada.

Meie senise edu pandiks on olnud kvaliteedile keskendumine ning asjatundlikus - meie koolitusel on lektoriteks peaasjalikult toidujärelevalve arst-inspektorid, kellel vähemalt 5 aastane tervisekaitsealane töökogemus. Kes suudaks veel paremini rääkida asjast ning selgitada hetke tervisekaitse ametkondade nõudmisi?

Meie poolt korraldatavate avalike koolituste kohta vaadake palun "Koolituste kalender"

Lingi "Lisateenused" alt leiate infot toidukäitlemisettevõtete tunnustamise või enesekontrolli plaani koostamise kohta.